دانستنیهای همسران
ست کفش و لباس زنانه
خبرنامه
جهت دریافت آخرین مطالب سایت ، ایمیل خود را وارد کنید

در باره یزد بیشتر بدانیم
اشنایی با استان تهران
تعداد بازدید: ۲۱۸۵
تعداد نظرات: ۰ نظر
ستاره فوتبال در کنار 3 دختر زیبایش + عکس
او می‌گوید فوتبال در برابر دخترانش هیچ چیز نیست. عشقی که او به لی لی الا، لکسی و لوردس دارد هرگز نمی‌تواند به علاقه بیش از اندازه او به فوتبال برسد.
کد مطلب: ۲۲۳۴
تاریخ انشار: ۱۳:۱۰:۱۷ ۲۸-۱۱-۱۳۹۳

نشریه اینترنتی سه هزار

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، کاپیتان سی و چهار ساله لیورپول از بی حاشیه‌ترین و مورد احترام‌ترین بازیکنان انگلیسی است که سال گذشته برای همیشه از تیم ملی فوتبال انگلیس کنار کشید.

استیون جرارد در سال 2003 با دختری به نام الکس کوران ازدواج کرد. سه دختر زیبا حاصل این ازدواج هستند. دختر اول یعنی لی لی الا سال 2004 متولد شد. تقریبا 1.5 سال بعد دختر دوم آنها یعنی لکسی به دنیا آمد و در نهایت سومین و آخرین دختر یعنی لوردس در سال 2011 چشم به دنیا گشود. جرارد عاشق دخترانش است.

او می‌گوید فوتبال در برابر دخترانش هیچ چیز نیست. عشقی که او به لی لی الا، لکسی و لوردس دارد هرگز نمی‌تواند به علاقه بیش از اندازه او به فوتبال برسد. در پرونده استیون جرارد بر خلاف بسیاری از بازیکنان دنیای فوتبال هرگز نمی‌توانید مواردی همچون رسوایی اخلاقی را ببینید زیرا وی فردی بسیار خانواده دوست و متعهد است. جرارد هرگز به تنهایی تفریح نمی‌کند و حتما باید همسر و سه دخترش کنارش باشند.

استیون جرارد- نشریه اینترنتی سه هزار

مطالب مرتبط
به اشتراک بگذارید...

نظرات

نظری ثبت نشده است

اضافه کردن نظر
تبلیغات

گالری عکس
گالری فیلم
شبکه های اجتماعی
گردشگری
شخصیت ها+ اثار